Následujúce udalosti

Žiadne udalosti
 •  

  Domáca detská besiedka 14

   

   

 •  

  Domáca detská besiedka 14

 •  Milí kamaráti, tieto videá sme s vedúcimi urobili v lete pre Vás.

  Tak poďme na to!

   

 •  

  Domáca detská besiedka 13

 •  

   Domáca detská besiedka 12

 •  

  Domáca detská besiedka 11

 •  

   Domáca detská besiedka 10

 •  

   

   

NÁDEJ PRE VALERYJU

Napísal: Admin1 zapnuté . Publikované v News

Valerija Isajeva, sa narodila 1. januára 1981. Má syna Ivana, ktorý má 16 rokov. Jej manžel zomrel v roku 2014. Keď sa začala vojna odišla z Vinyice a útočisko našla najprv v Palíne, a potom na fare v Lastomíri. Po jej príchode bolo potrebné riešiť jej diagnózu, rakovinu lymfatického systému. Ochorenie, ktoré sa jej nedávno predtým vrátilo po desiatich rokoch. Choroba napredovala a poškodzovala aj jej slezinu, ktorá sa enormne zväčšovala. Výsledky boli nepriaznivé a ona sa rozhodla, že so synom sa vrátia na Ukrajinu. Napriek veľkým bolestiam, ktoré jej spôsobuje slezina, posledné vyšetrenia potvrdené aj v Nemecku, ukázali, že rakovina ustúpila. Zázrak. A dokonca sa podarilo nájsť lekára, ktorý by slezinu vyoperoval na súkromnej klinike. A teraz by to chcelo ešte jeden menší zázrak, zohnať 8.500 eur na operáciu. A s tým zázrakom jej môžeme pomôcť, môžeme posilniť nádej pre Valeryju. Je to urgentné.

Svoje finančné dary môžete posielať na číslo účtu Reformovanej kresťanskej cirkvi v Palíne: SK53 7500 0000 0040 3007 0411

Variabilný symbol: 2023 alebo správa pre prijímateľa Nádej pre Valeryju

O výsledku zbierky vás budeme informovať prostredníctvom sociálnych sietí.

Viac informácií telefonicky: 0915 310 107 alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Verím, že s Božou pomocou dokážeme pomôcť Valeryji a takto aj jej synovi Ivanovi. 

Marek Kačkoš, reformovaný farár v Palíne

 

Je naozaj veľa možností, ako môžeme pomôcť tým, ktorí sú odkázaní na pomoc druhých, tak nech Pán Boh otvára naše srdcia a nech si nás použije tam, kde On chce.

"Každý (nech dá), ako si umienil v srdci, nie z neochoty alebo z prinútenia; lebo ochotného darcu miluje Boh.  A Boh má moc vo všetkom rozhojniť pri vás svoju milosť, aby ste vo všetkom mali vždy dostatok všetkého (pre seba), aj nadbytok pre každý skutok." 2 Kor 9, 7-8